Noc Bibliotek, a tak szybko minęła....

W sobotę 9 czerwca nasze biblioteki były wyjątkowo czynne dużo dłużej niż zwykle!
A to wszystko z okazji Nocy Bibliotek.

Filia nr 1 najmłodszych swoich czytelników zabrała w piracką przygodę na morzu z braćmi z Teatru Form Wielu z Płocka.

Dla dorosłych w ramach Dyskusyjnego Klubu Poetyckiego odbyło się spotkanie z autorką powieści obyczajowych, recenzentką i blogerką Magdaleną Majcher.

Dla zwolenników poezji Wypożyczalnia dla Dorosłych zorganizowała Nocne Spotkania Poetów.

W Bibliotece dla dzieci i młodzieży atrakcją była bajkowo-historyczna sesja fotograficzna.

O godz. 20.00 wszyscy nasi czytelnicy mieli możliwość obejrzenia filmu pt "Tarapaty"

Po Nocy Bibliotek myślimy, że żadne tarapaty nam nie straszne. Impreza była bardzo udana, atmosfera świetna, naszym czytelnikom dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy za rok.