Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/templates/tk_3d_free/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/includes/application.php on line 536

Zwycięzcy Rejonowych Eliminacji Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka

W dniu 23 kwietnia 2018 r. Biblioteka dla dzieci i młodzieży przeprowadziła eliminacje rejonowe XL Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem" organizowanego przez Książnicę Płocką.

Jury w składzie: p. Mariusz Pogonowski, p. Julia Łoś, p. Magdalena Garstka po wysłuchaniu wszystkich recytatotów podjęło następującą decyzję:


W GRUPIE WIEKOWEJ KL. I-III

I miejsce: Lewandowski Bartosz (kl.III Szkoła Podstawowa nr 3)
II miejsce: Janicka Agata (kl.III Szkoła Podstawowa w Emilianowie)
III miejsce: Ostrowska Gabriela (kl.I Szkoła Podstawowa nr 1)

Wyróżnienia: Bilecki Alan (kl. II Szkoła Podstawowa w Trębkach),
Komorowska Malwina
(kl. III Szkoła Podstawowa nr 3), Michalska Wiktoria (kl. I Szkoła Podstawowa w Trębkach)


W GRUPIE WIEKOWEJ KL. IV-VII
I miejsce: Kurkowski Krystian (kl. V Szkoła Podstawowa w Trębkach)
II miejsce: Kujawa Marta (kl. V Szkoła Podstawowa w Sierakówku)
III miejsce: Boratowska Nela (kl.VII Szkoła Podstawowa nr 3), Pac Weronika (kl.VI Szkoła Podstawowa nr 1), Rowiński Oskar (kl.VI Szkoła Podstawowa w Emilianowie)
Wyróżnienia : Cichońska Zuzanna (kl.VII Szkoła Podstawowa nr 5), Olejnik Lidia (kl.VII Szkoła Podstawowa nr 5)


W GRUPIE WIEKOWEJ - KLASY GIMNAZJALNE
I miejsce : Migdalski Adam (kl. III Gimnazjum w Lucieniu)
II miejsce: Grądziel Natalia (kl. II Gimnazjum w Lucieniu)
Wyróżnienia: Toruniewska Justyna (kl. III Gimnazjum w Solcu) , Żołnowska Natalia (kl. III Gimnazjum w Solcu)


Do udziału w eliminacjach w Płocku zostali zakwalifikowani:

Lewandowski Bartosz, Janicka Agata, Kurkowski Krystian, Kujawa Marta, Migdalski Adam, Grądziel Natalia.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i obecność.