Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/templates/tk_3d_free/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/user2702/domains/mbpgostynin.pl/public_html/includes/application.php on line 536

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz

     W czwartek 9 marca 2017 roku o godz. 17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz.
Autorka znana jest z bestsellerowych na wskroś kobiecych i bliskich życiu powieści: m.in. "Milaczek", "Szkoła żon", "Po prostu bądź", "Opowieść niewiernej", "Cześć co słychać?", "Moralność pani Piontek"oraz literatury dziecięcej: "Lilka i wielka Afera" i "Lilka i spółka".


W książkach autorki zawarta jest cała hierarchia emocji: miłość, relacje między ludźmi, spełnianie oczekiwań innych, niespodziewana śmierć i wiele innych.
Na spotkaniu pani Witkiewicz opowiadała o drodze swojego pisarstwa, o swoich książkach, o sobie i swojej rodzinie. Nie odbyło się, także bez ciekawych opowiastek o ulubionym pupilu - "Puszysławie".
Puentą spotkania był akcent muzyczny w wykonaniu Jakuba Gajdeckiego. Bardzo dziękujemy wszystkim za spotkanie. Przebiegło ono w radosnej i przyjaznej atmosferze.
Oczywiście, nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i autografów.